Αμοιβή Φοιτητών

payrollΑγαπητοί/ες Φοιτητές/τριες,
Θέλουμε να σας γνωστοποιήσουμε πως η διαδικασία πληρωμής έχει αλλάξει και πραγματοποιείται από την ΕΑΠ (Ενιαία Αρχή Πληρωμών). Δυστυχώς, δε μπορούμε με σαφήνεια να γνωρίζουμε πότε ακριβώς θα γίνει η μεταφορά της αμοιβής σας στον τραπεζικό λογαριασμό που μας προσκομίσατε. Σημαντικό είναι, να επισημανθεί, πως η γραφειοκρατική διαδικασία που απαιτείται από το Γραφείο Πρακτικής Άσκησης, έχει πραγματοποιηθεί.

Η Πρακτική Άσκηση στα περισσότερα προγράμματα σπουδών του ΠΘ είναι ούτως ή άλλως υποχρεωτική για τη λήψη πτυχίου, και το Γραφείο Πρακτικής άσκησης καταβάλλει κάθε δυνατή προσπάθεια για να διατηρηθεί και να διεκπεραιώνεται ομαλά η χρηματοδότησή της. Κάθε επίσημη και έγκυρη ενημέρωση προέρχεται μόνο από την ιστοσελίδα και το FB του Γραφείου μας.

Σας ευχαριστούμε για την υπομονή σας . Θα ενημερωθείτε άμεσα μόλις έχουμε νεώτερα για τις πληρωμές σας, Από το Γραφείο Πρακτικής Άσκησης.