Ανακοίνωση για το Τμήμα Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας: ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΑΜΕΙΒΟΜΕΝΗΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ

Αγαπητές Φοιτήτριες και Αγαπητοί Φοιτητές,

Όσοι ενδιαφέρεστε να υλοποιήσετε αμειβόμενη Πρακτική Άσκηση που χρηματοδοτείται στο πλαίσιο Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση, ΕΣΠΑ 2014-2020, παρακαλείσθε να υποβάλετε την Αίτηση Εγγραφής και την Καρτέλα Πρακτικής Άσκησης μέχρι την Πέμπτη, 30/3/2017  και ώρα 13:00. Κάνοντας είσοδο στο pa.uth.gr με το  όνομα χρήστη και τον κωδικό πρόσβασης του e-mail που σας έχει δοθεί από το Πανεπιστήμιο.  Την  Πέμπτη 30/3/2017 και ώρα 11:00- 13:00  πρέπει να προσκομίσετε στο γραφείο του κυρίου Μπαλατσού και τα απαραίτητα δικαιολογητικά (ΑΜΑ-ΙΚΑ, ΑΜΚΑ, ΑΦΜ, ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ, ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΥΓΕΙΑΣ, ΙΒΑΝ ΤΡΑΠΕΖΑΣ) για να θεωρηθεί η αίτησή σας ΕΓΚΥΡΗ. Οι φοιτητές που αντιμετωπίζουν πρόβλημα με την συμπλήρωση της Καρτέλας Πρακτικής Άσκησης εξαιτίας μη ανεύρεσης φορέα μέχρι την 30η Μαρτίου 2017,  παρακαλώ όπως επικοινωνήσουν με το Γραφείο Πρακτικής Άσκησης στο παρακάτω e-mail: praktiki.bio@uth.gr .