Νέες προθεσμίες ΤΕΦΑΑ για Μάιο – Ιούνιο 2019

Παρακαλούνται οι Φοιτητές/τριες που επιθυμούν να κάνουν Αμειβόμενη Π.Α. το δίμηνο 1η Μαΐου – 30 Ιουνίου του 2019 και πληρούν τις προϋποθέσεις θεσμοθέτησης του Τμήματος (αποτελέσματα των υποψηφίων για το ακαδ. έτος 2018-2019 https://bit.ly/2EGnjfI) να:

• συμπληρώσουν και να υποβάλουν ηλεκτρονικά την Αίτηση Εγγραφής τους στην Ιστοσελίδα του Γραφείου Πρακτικής Άσκησης από Πέμπτη 21/03/2019 έως και την Τρίτη 02/04/2019 ( 21:00).
  • να στείλουν έως  Τρίτη 02/04/2019 ηλεκτρονικά  τα απαιτούμενα δικαιολογητικά (εκτός από την αναλυτική βαθμολογία) ιδανικά σε pdf μορφή   στο email : praktiki.civ@uth.gr με θέμα «ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΜΑΙΟΥ»

Επίσης έως Παρασκευή 12/04/2019

• να συμπληρώσουν και να υποβάλουν ηλεκτρονικά την Καρτέλα Πρακτικής Άσκησης και το Απογραφικό Δελτίου Εισόδου στην Ιστοσελίδα του Γραφείου Πρακτικής Άσκησης

Σημείωση: Η ανακοίνωση αυτή αφορά και τους φοιτητές του Πίνακα 2 που επιτυχώς συγκέντρωσαν τις απαιτούμενες πιστωτικές μονάδες στη πρόσφατη εξεταστική, το σύστημα έχει ανοίξει πια και για σας και μπορείτε να κάνετε κανονικά: Εγγραφή, Καρτέλα Πρακτικής και Απογραφικό Εισόδου καθώς και να στείλετε ηλεκτρονικά τα δικαιολογητικά σας στο praktiki.civ@uth.gr.