Αποτελέσματα υποψηφίων Τμήματος Μηχανικών Χωροταξίας, Πολεοδομίας και Περιφερειακής Ανάπτυξης για θέσεις Πρακτικής Άσκησης 2019-2020

Αγαπητοί-τές Φοιτητές-τριες,

Στον ακόλουθο σύνδεσμο θα εντοπίσετε την ονομαστική λίστα των ωφελούμενων για θέσεις του συγχρηματοδοτούμενου Προγράμματος Πρακτικής Άσκησης, από την Ελλάδα και την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο) μέσω του Επιχειρησιακού Προγράμματος Ανταγωνιστικότητα,Επιχειρηματικότητα και Καινοτομία, ΕΣΠΑ 2014-2020, για το ακαδημαϊκό έτος 2019-2020, που πληρούν τις προϋποθέσεις θεσμοθέτησης του  Τμήματος Μηχανικών Χωροταξίας, Πολεοδομίας και Περιφερειακής Ανάπτυξης και υπάρχει δυνατότητα χρηματοδότησης.

ΤΜΧΠΠΑ-ΠΡΑΚΤΙΚΟ 2019-2020

Να υπενθυμίσουμε στους φοιτητές του Τμήματος που βρίσκονται στην παρακάτω λίστα με τους επιτυχόντες, ότι η προθεσμία υποβολής της ηλεκτρονικής «Αίτησης Εγγραφής», και η κατάθεση των δικαιολογητικών που θα γίνεται πια με ηλεκτρονική αποστολή των δικαιολογητικών στο praktiki.prd@uth.gr είναι από 27 Μαρτίου έως 10 Απριλίου .Σε περίπτωση μη βελτίωσης της υφιστάμενης κατάστασης στο τομέα της δημόσια υγείας (COVID-19) θα δοθεί παράταση.

Παρακαλώ  δηλώστε το προσωπικό σας email στην ηλεκτρονική «Αίτηση Εγγραφής» και  μέχρι τότε ελέγχετε το πανεπιστημιακό σας email ώστε να ενημερωνόσαστε άμεσα για τις εξελίξεις και τις προθεσμίες.

Σε κάθε περίπτωση, παρακαλούμε να λάβετε υπόψη σας το αρχείο της ενημέρωσης  και το αρχείο με τις Οδηγίες ηλεκτρονικής αποστολής δικαιολογητικών.

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ_ΤΜΧΠΠΑ 2019-2020
ΤΜΧΠΠΑ_Οδηγίες ηλεκτρονικής αποστολής διακιολογητικών