Θέση Πρακτικής Άσκησης στην Νέα Ιχθυόσκαλα Βόλου, υποκατάστημα του ΟΚΑΑ ΑΕ

Η νέα ιχθυόσκαλα Βόλου, υποκατάστημα του ΟΚΑΑ ΑΕ, πρόκειται να ξεκινήσει τη λειτουργία της τον Απρίλιο του 2021. Επιθυμούμε να απασχολήσουμε για την πρακτική του/της άσκηση, έναν/μία σπουδαστή/σπουδάστρια της σχολής σας (Τμ. Οικονομικών Επιστημών). Θα απασχολείται εντός του λογιστηρίου, πρωινές ώρες (ενδεικτικά αναφέρω 8πμ-2μμ) και σε καθήκοντα αποκλειστικά οικονομικής διαχείρισης (αρχικά καταχώριση τιμολογίων, προοδευτικά θα έρχεται σε επαφή με περισσότερα αντικείμενα). Πρόκειται για μια δοκιμασμένη και αμοιβαίως επωφελή συνεργασία, στις ιχθυόσκαλες της Καβάλας και της Θεσσαλονίκης, εδώ και πλέον των 10 χρόνων.

Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας στο τηλέφωνο 6944622008.