Οριστικά Αποτελέσματα Υποψηφίων ΤΜΧΠΠΑ για θέσεις Αμειβόμενη Πρακτικής Άσκησης 2020-2021

Αγαπητοί Φοιτητές/τριες,

Μετά το πέρας της περιόδου υποβολής ενστάσεων ο Πίνακας των επιτυχόντων για την Αμειβόμενη Πρακτική Άσκηση του Τμήματος Μηχανικών Χωροταξίας, Πολεοδομίας και Περιφερειακής Ανάπτυξης, (ΤΜΧΠΠΑ) που συγχρηματοδοτείται από την Ελλάδα και την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο) μέσω του Επιχειρησιακού Προγράμματος Ανταγωνιστικότητα, Επιχειρηματικότητα και Καινοτομία, ΕΣΠΑ 2014-2020, όπως  παρουσιάστηκε στο Πρακτικό των Αποτελεσμάτων της Επιτροπής Αξιολόγησης του Τμήματος υπ’ αριθμ.295/9-4-2021, παραμένει ως έχει.

Την ανακοίνωση θα την βρείτε εδώ.

Η προθεσμία υποβολής για τα Στάδια 3 και 4 ορίζεται από  σήμερα 20 Απριλίου έως 14 Μαΐου. Τον Μάιο θα ανακοινωθούν οι προθεσμίες για τα επόμενα Στάδια.

Οι φοιτητές-τριες καλούνται να ελέγχουν συστηματικά το email τους, καθώς και τις ανακοινώσεις ανά Τμήμα στη σελίδα του Γραφείου Πρακτικής Άσκησης.