Τμήμα Κτηνιατρικής – Καρτέλα Πρακτικής

Όλοι οι φοιτητές/τριες που επιθυμείτε να πραγματοποιήσετε την πρακτική σας άσκηση το φετινό χρονικό διάστημα πρακτικής, δηλαδή το δίμηνο Ιούλιο-Αύγουστο, θα πρέπει να έχετε υποβάλλει ηλεκτρονικά Καρτέλα Πρακτικής έως Τρίτη 25 Μαΐου. Όσοι φοιτητές/τριες έχετε συμπληρώσει Καρτέλα Πρακτικής παλιότερα και τώρα δεν σας επιτρέπει το σύστημα να κάνετε πάλι καρτέλα πρακτικής, θα πρέπει να στείλετε ένα email στο email της πρακτικής: praktiki.vet@uth.gr με το ονοματεπώνυμο σας, γράφοντας πως ‘είχατε καρτέλα πρακτικής παλιότερα και στέλνεται τα καινούρια στοιχεία για την καρτέλα πρακτικής’. Στη συνέχεια στο ίδιο email, γράφετε τα πεδία που σας ζητάει η καρτέλα πρακτικής και δίπλα την πληροφορία που θέλετε να βάλετε, τα καινούρια στοιχεία, αυτά που ισχύουν τώρα για την πρακτική σας . Ακολουθούν τα πεδία που σας ζητάει η καρτέλα πρακτικής:

Τμήμα:

Αριθμός Φοιτητικού Μητρώου (αναγράφεται στη φοιτητική κάρτα/πάσο):

Κωδικός Γκρουπ Θέσης Πρακτικής Άσκησης στον ΑΤΛΑΝΤΑ:

Όνομα: (δικό σας)

Επώνυμο: (δικό σας)

Κινητό:

Ονοματεπώνυμο Επιστημονικά Υπεύθυνου/ης Καθηγητή/ριας:

Επωνυμία Φορέα:

Κλάδος Δραστηριοποίησης Φορέα:

Ο Φορέας είναι: ιδιωτικός ή δημόσιος?

Νόμιμος Εκπρόσωπος Φορέα:

Ονοματεπώνυμο Επιβλέποντα Πρακτικής Άσκησης στο Φορέα:

E-mail επιβλέποντα στο Φορέα:

Πόλη:

Νομός:

Διάρκεια Πρακτικής Άσκησης:

Χρονικό διάστημα που θα αναγραφεί στη Σύμβαση

Από:

Εώς: