Εκδήλωση Ενημέρωσης Τμήματος Γεωπονίας Ιχθυολογίας και Υδάτινου Περιβάλλοντος για την Πρακτική Άσκηση

Την Πέμπτη 9 Μαρτίου 2023 και ώρα 11:00 π.μ. στο Ξύλινο Αμφιθέατρο του Τμήματος, θα πραγματοποιηθεί ενημέρωση/παρουσίαση για την Αμειβόμενη Πρακτική Άσκηση στο πλαίσιο του συγχρηματοδοτούμενου Προγράμματος Πρακτικής Άσκησης από την Ελλάδα και την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο), μέσω του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση» (ΕΠ ΑΝΑΔ ΕΔΒΜ)_ ΕΣΠΑ 2014-2020. Η ενημέρωση απευθύνεται στους/στις φοιτητές/-τριες του Τμήματος Γεωπονίας Ιχθυολογίας και Υδάτινου Περιβάλλοντος που βρίσκονται από το 3ο έτος σπουδών έως και τους/τις φοιτητές/-τριες των μεγαλύτερων ετών.
* Σημειώστε πως όσοι/όσες το περασμένο καλοκαίρι κάνατε Π.Α. για 1η φορά πρέπει απαραιτήτως να υποβάλετε αίτηση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ΚΑΙ φέτος προκειμένου να ολοκληρώσετε την συνολικά τετράμηνη Πρακτική σας Άσκηση μέσα στο 2023. Η ενημέρωση αυτή στις 9/3 σηματοδοτεί και την έναρξη του διαστήματος υποβολής «αιτήσεων εκδήλωσης ενδιαφέροντος συμμετοχής».