Εκδήλωση Ενημέρωσης Τμήμα Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού

Αγαπητοί/ες φοιτητές/τριες καλή ακαδημαϊκή χρονιά!

Οι τεταρτοετείς φοιτητές και φοιτήτριες όλων των ειδικοτήτων καλούνται να παρακολουθήσουν μέσω MS TEAMS την παρουσίαση – ενημέρωση για την Πρακτική Άσκηση ειδικοτήτων (ΜΚ 2020) μέσω ΕΣΠΑ, που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 13 Οκτωβρίου και ώρα 13.15. Ο κωδικός MS-Teams για την ενημέρωση της πρακτικής άσκησης ειδικοτήτων είναι ube7upl

Από την ίδια μέρα της παρουσίασης και για χρονικό διάστημα τριών εβδομάδων, οι φοιτητές/τριες του Δ έτους θα μπορούν να υποβάλλουν ηλεκτρονικά στο pa.uth.gr  Αίτηση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για συμμετοχή στην πρακτική άσκηση. Προσοχή: όσοι δεν υποβάλλουν Αίτηση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος μέσα στο χρονικό διάστημα των τριών εβδομάδων, που ξεκινάει αμέσως μετά την online παρουσίαση, χάνουν τη δυνατότητα πραγματοποίησης πρακτικής άσκησης για όλο το ακαδημαϊκό έτος. Επομένως η παρακολούθηση της ενημέρωσης που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 13 Οκτωβρίου και ώρα 13.15 για όλους τους φοιτητές και φοιτήτριες του Δ έτους, καθίσταται κρίσιμη και αναγκαία.