Οριστικά Αποτελέσματα υποψηφίων ΤΠΜ για θέσεις Αμειβόμενης Πρακτικής Άσκησης 2021-2022

Αγαπητοί/ές Φοιτητές/τριες,

Σας υπενθυμίζουμε ότι μετά το πέρας της περιόδου υποβολής ενστάσεων ο Πίνακας των επιτυχόντων (με Αριθμό Φοιτητικού Μητρώου) για την Αμειβόμενη Πρακτική Άσκηση, που συγχρηματοδοτείται από την Ελλάδα και την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο) μέσω του Επιχειρησιακού Προγράμματος Ανταγωνιστικότητα, Επιχειρηματικότητα και Καινοτομία, ΕΣΠΑ 2014-2020, όπως παρουσιάζεται στο Πρακτικό των Αποτελεσμάτων της Επιτροπής Αξιολόγησης του Τμήματος υπ’ αριθμ.  662/7-4-2022, παραμένει ως έχει.

Όλοι οι φοιτητές του ΤΠΜ επομένως, που βρίσκονται στη λίστα με τους επιτυχόντες,υποβάλουν την ηλεκτρονική αίτηση εγγραφής (Στάδιο3) και  αποστέλλουν τα δικαιολογητικά τους στο praktiki.civ @uth.gr (Στάδιο 4)  από τις  15 Απριλίου έως και τις 11 Μαΐου (24:00).

Οι φοιτητές μπορούν να ανατρέξουν στις οδηγίες για την Πρακτική Άσκηση του Τμήματος όπως αυτές είχαν δοθεί στη σχετική εκδήλωση ενημέρωσης και υπάρχουν στη σελίδα του Γραφείου Πρακτικής Άσκησης.