Ανακοίνωση Πρακτικής Άσκησης ΤΕΦΑΑ

(δίμηνο: Απρίλιο-Μάιο)

Αγαπητοί/ές φοιτητές/τριες
Η διαδικασία της ‘Εγγραφής’ θα ανοίξει ξανά για την Πρακτική Άσκηση από Τετάρτη 21/2/2024 ώρα 13.00 έως Κυριακή 25/2/2024 ώρα 91.00. Σε αυτό το χρονικό διάστημα, όσοι είστε επιτυχόντες στα αποτελέσματα για τις χρηματοδοτούμενες θέσεις πρακτικής άσκησης του ΤΕΦΑΑ για το ακαδ. έτος 2023-2024 που έχουν αναρτηθεί και επισυνάπτονται παρακάτω μπορείτε να:

A. Υποβάλλεται ηλεκτρονικά την Εγγραφή σας, όσοι δεν την έχετε υποβάλλει.
B. Όσοι έχετε υποβάλλει την Εγγραφή σας, μπορείτε να ξαναμπείτε και να ανεβάσετε -διορθώσετε αρχεία:
– Να ανεβάσετε την ανανεωμένη ασφαλιστική σας ικανότητα (οι περισσότεροι)
– Να ανεβάσετε κάποιο αρχείο που δεν είχατε ανεβάσει ή ήταν λάθος (κάποιοι έχετε λάβει email) και να κάνετε ότι άλλο χρειάζεται μετά τις οδηγίες που έχετε λάβει.

Η ‘Καρτέλα Πρακτικής’ υποβάλλεται ηλεκτρονικά από Δευτέρα 26/2/2024 ώρα 8.00 έως Τρίτη 27/2 2024 ώρα 23.00. Καρτέλα Πρακτικής θα υποβάλλουν μόνο όσοι/ες φοιτητές/ριές επιθυμούν να πραγματοποιήσουν την πρακτική τους άσκηση το δίμηνο Απρίλιο-Μάιο. Στην Καρτέλα πρακτικής συμπληρώνετε τα στοιχεία του φορέα και τον κωδικό που πήρατε από το φορέα, το συμπληρώνετε στο πεδίο ‘κωδικός Γκρουπ’.

Για πραγματοποίηση Πρακτικής Άσκησης επόμενο δίμηνο π.χ. Μάιο – Ιούνιο και πιο μετά, θα βγει άλλη ανακοίνωση.