Παράταση προθεσμίας για Εγγραφή και Καρτέλα ΠΑ, για το Τμήμα Περιβάλλοντος

Αγαπητοί-τές Φοιτητές-τριες,
Σας ενημερώνουμε ότι όσοι από εσάς βρίσκεστε στη λίστα των επιτυχόντων φοιτητών για την Αμειβόμενη Πρακτική Άσκηση του ακαδ. έτους 2023-2024, που υλοποιείται στο πλαίσιο του Προγράμματος «Ανθρώπινο Δυναμικό και Κοινωνική Συνοχή ΕΣΠΑ 2021-2027» που συγχρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο) και από εθνικούς πόρους, όπως αυτή παρουσιάζεται στο Πρακτικό των Αποτελεσμάτων της Επιτροπής Αξιολόγησης του Τμήματος Περιβάλλοντος υπ’ αριθμ.165/12-3-2024, έχετε τη δυνατότητα να συμπληρώσετε τόσο την Εγγραφή σας μαζί με την ανάρτηση των απαιτούμενων δικαιολογητικών όσο και την Καρτέλα ΠΑ (δήλωση φορέα με Κωδικό Γκρουπ Θέσης από τον ΆΤΛΑ), στο ΠΣ pa-infosys@uth.gr, έως Δευτέρα 1η Απριλίου 2024 ώρα 12:00μμ.