Οδηγίες για την Πρακτική Άσκηση

Μπορείτε να κάνετε λήψη του εγγράφου εδώ

H παρακάτω λίστα με τα έντυπα και τις διαδικασίες θα σε βοηθήσει να μην απασχολείς το μυαλό σου με τις αυξημένες, είναι αλήθεια, γραφειοκρατικές διαδικασίες του Προγράμματος της Πρακτικής, και να αφιερωθείς στην ουσία της, που είναι η καθ’ αυτή Πρακτική Άσκηση στο Φορέα σου.

ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΑ EMAIL ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ!

ΔΡΑΣΗ ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ
1. ΕΙΣΟΔΟΣ ΣΤΟ atlas.grnet.gr ΕΙΣΟΔΟΣ ΣΤΟΝ ΑΤΛΑΝΤΑ ΚΑΙ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΟΡΕΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ
2. ΕΙΣΟΔΟΣ ΣΤΟ pa.uth.gr ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΑΙΤΗΣΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΚΑΡΤΕΛΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ (μόλις γνωρίζεις τον κωδικό θέσης ΑΤΛΑΝΤΑ)