ΤΜΜ Προθεσμία Στάδιο 6

T.M.M.
Με την ολοκλήρωση των Σταδίων 3 και 4, είστε αυτόματα στο Στάδιο 5 της εύρεσης Φορέας.

Καταληκτική ημερομηνία υποβολής  της ηλεκτρονικής «Καρτέλας Πρακτικής» -δήλωση φορέα με κωδικό θέσης από τον ΑΤΛΑ- (Στάδιο 6), για όσους επιθυμούν να ξεκινήσουν Ιούλιο,  ορίζεται η Δευτέρα 7 Ιουνίου.

Οι υπόλοιποι που επιθυμούν να κάνουν  τα διαστήματα  Αύγουστο-Σεπτέμβριο ή Σεπτέμβριο-Οκτώβριο :
α) δηλώνουν  ηλεκτρονικά ( στο  email praktiki.mie@uth.gr) το επιθυμητό διάστημα μέχρι  τη Παρασκευή 4 Ιουνίου.
β) έχουν διορία  υποβολής της «Καρτέλας Πρακτικής» μέχρι Δευτέρα  5 Ιουλίου

Όλες οι ηλεκτρονικές φόρμες υποβάλλονται από τους φοιτητές στην σελίδα του Γραφείου Πρακτικής Άσκησης (pa.uth.gr)

Σημείωση: Οι φοιτητές που επιθυμούν να εκπονήσουν στη ΔΕΗ/ΔΕΔΔΗΕ  οφείλουν μέχρι Δευτέρα 24 Μαΐου (13.00) να επικοινωνήσουν ηλεκτρονικά με το Γραφείο Π.Α.
(praktiki.mie@uth.gr)