Θέσεις Πρακτικής ΓΙΑ ΤΑΜ,ΤΜΜ,ΤΗΜΜΥ & ΤΠΜ από την εταιρεία GLM με έδρα το Κιλκίς

H GLM είναι μια εταιρεία με έδρα την Ελλάδα και συγκεκριμένα το Κιλκίς, που εξειδικεύεται σε συστήματα σκίασης για κάθε τύπο εξωτερικού χώρου. Αναζητούμε 3 φοιτητές/τριες των τμημάτων των τμημάτων Πολιτικών Μηχανικών, Μηχανολόγων Μηχανικών, Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών και Αρχιτεκτόνων Μηχανικών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας για να πραγματοποιήσουν την πρακτική τους άσκηση στην εταιρεία μέσω του προγράμματος ΕΣΠΑ κατά τους θερινούς μήνες.

Η έδρα της εταιρείας είναι στο Κιλκίς και για τους φοιτητές/τις φοιτήτριες που διαμένουν σε Θεσσαλονίκη και Κιλκίς, προσφέρεται η δωρεάν μετακίνηση με τη μέθοδο του car pooling. Έχει αναρτηθεί μέσω της πλατφόρμας υποστήριξης πρακτικής άσκησης ΑΤΛΑΣ, μία θέση πρακτικής άσκησης με όνομα Customer Consultant Engineer Trainee και κωδικό θέσης στο ΑΤΛΑΣ 226945. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να καλέσουν στο 2341071100 και στο email t.pananos@glmhellas.com .