ΤΓΦΠΑΠ – Προθεσμία Εγγραφής και Ανάρτησης Δικαιολογητικών

Αγαπητοί Φοιτητές /-τριες του Τμήματος Φυτικής Παραγωγής και Αγροτικού Περιβάλλοντος,

παρακαλούμε να ολοκληρώσετε τις εγγραφές σας και την ανάρτηση των δικαιολογητικών μέχρι το πολύ στις 29/04/2024.

Προσοχή στα στοιχεία_να είναι όλα τα πεδία συμπληρωμένα και ορθά. Διάστημα Πρακτικής Άσκησης: από 01/07/2024 έως 31/08/2024_ Επόπτη Καθηγητή δεν έχετε στο Τμήμα σας_ Επιστημονικά Υπεύθυνη είναι η κα. Παυλή Ουρανία.

Επίσης, να κάνετε έλεγχο όσοι/όσες έχετε ήδη κάνει εγγραφή αν έχουν αναρτηθεί τα σωστά έντυπα σύμφωνα με την παρουσίαση ενημέρωσης (στο pa.uth.gr_παρουσιάσεις 2023-2024) και να δείτε αν είναι όλα τα πεδία συμπληρωμένα.

ΥΓ. Για να γίνει η «αντιστοίχισή» σας αργότερα πρέπει να έχετε κάνει και «εγγραφή» στο ΑΤΛΑΣ_ΚΟΜΒΟΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗ ως φοιτητές.