ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΝΤΑΞΗΣ ΣΕ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΕΣΠΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΡΙΣΤΙΚΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΕΝΤΑΞΗΣ ΣΕ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΕΣΠΑ

Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
Πρόγραμμα Σπουδών: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ

Λάρισα, 08/03/2024

Στα πλαίσια του προγράμματος «Πρακτική Άσκηση Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας» και MIS 6004517, που υλοποιείται στο πλαίσιο του Προγράμματος «Ανθρώπινο Δυναμικό και Κοινωνική Συνοχή ΕΣΠΑ 2021-2027» που συγχρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο) και από εθνικούς πόρους, για την περίοδο από 01/04/2024 έως 30/09/2024 ανακοινώνεται ότι μετά το πέρας της περιόδου των ενστάσεων καμία ένσταση δεν υποβλήθηκε οπότε  ο πίνακας των ωφελούμενων φοιτητών παραμένει ως έχει.

Εδώ θα βρείτε τη σχετική ανακοίνωση:

Παρακαλούνται οι φοιτητές να ελέγχουν τακτικά τα e-mail που έχουν δηλώσει στις αιτήσεις τους για να ενημερώνονται σχετικά με τα επόμενα βήματα για την έναρξη της ΠΑ.

Ο Επιστημονικός Υπεύθυνος Π.Α Τμήματος

Δρ. Φώτης Κόκκορας